دسته‌بندی محصولات

ضمانت بهترین قیمت

ضمانت بهترین قیمت

ما تضمین میکنیم محصولات عرضه شده در کالاسیس با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به سایر فروشگاههای فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کالاسیس، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایینتر ارائه میدهد، میتوانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

شرایط استفاده از "ضمانت بهترین قیمت"

برای ارائه درخواست ضمانت بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگیهای فنی، رنگ، امکانات و قابلیتها یکسان باشند.
2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کالاسیس اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتیهای مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر میگذارد.
4. لوازم جانبی اصلی در بستهبندی کارخانه: کالاسیس همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه میشود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل میدهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاهها ارائه میشوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
5. فروشگاهها و وبسایتهای مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز دارای پروانه کسب از اتاق اصناف و وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
6. کالا برای فروشموجودباشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کالاسیس، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
7. از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتریاز خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت کالاسیس به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از ووچر تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.
8. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کالاسیس، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.
9. از آنجایی که در کالاسیس، تعداد کالاها در قیمت آن تاثیرگذار است، این نکته حتما باید در هنگام مقایسه لحاظ گردد و بر اساس تعداد کالا درج شده در فاکتور باید قیمت کالا مقایسه شود.

طریقه ارسال درخواست

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل [email protected] ارسال کنید:

1. پیش فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول و به همان تعداد باشد.

2. در فروشگاههای اینترنتی، کافیستآدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسهبه آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایتهای مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

زمان مجاز ارسال درخواست

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام میشود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایینتر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز میکنیم.

نکات

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کالاسیس محفوظ است.

کالاسیس میتواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.


در صورتی که سوالی در این مورد دارید با شماره 22883038 (021) تماس حاصل فرمایید.