دسته‌بندی محصولات

درباره ما

شرکت بهید آسای گاما، با بهره گیری از 20 سال تجربه در امر واردات، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تخصصی شبکه و سیستم های حفاظتی و امنیتی و همچنین اجرای پروژه های کلان در سطح کشور، بر آن شد تا با استفاده از فناوری روز، خدمات خود را به صورت الکترونیکی ارائه نماید.

در همین راستا واحد تجارت الکترونیک شرکت با نام و برند کالاسیس بنا نهاده شد تا با حذف واسطه ها، همگان بتوانند همه تجهیزات حوزه شبکه های کامپیوتری، سیستمهای امنیتی و نظارتی، اعلام و اطفای حریق، فناوری اطلاعات، تاسیسات برق و ... را با سهولت و با قیمت مناسب تهیه کرده و در نشانی مورد نظر خود تحویل بگیرند.

شما می توانید در صورتی که کالای مورد نظرتان در لیست کالاهای مورد ارائه این فروشگاه اینترنتی قرار نداشت، سفارش آن را ثبت و پیگیری نمایید.

همچنین شما می توانید در صورت نیاز به اجرای انواع پروژه در زمینه های مختلف اعم از شبکه های کامپیوتری، اعلام و اطفای حریق، سیستم های امنیتی و نظارتی، دوربینهای مداربسته، انتقال تصویر، برقراری ارتباط بین دو نقطه جغرافیایی، تاسیسات برق، مرکز پیام (CC) و مرکز ارتباط مشتزیان (CRM)، برنامه نویسی، هوش مصنوعی، تشخیص چهره، کنترل تردد، سیستم RF، سیستم X-Ray، معماری، عمران و ... از طریق تکمیل فرم در بخش "درخواست خدمات" درخواست خود را ثبت کنید. ما با پایین ترین هزینه و با بهترین کیفیت پروژه شما را در کوتاهترین زمان ممکن با موفقیت به اتمام می رسانیم.

ما افتخار می کنیم بتوانیم پاسخگوی نیازهای شما باشیم.