دسته‌بندی محصولات

راهنمای پرداخت

راهنمای پرداخت وجه

مشتری گرامی، شما از طریق روشهای ذیل می توانید نسبت به پرداخت مبلغ سفارش خود اقدام نمایید:

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران کالاسیس میتوانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت در سایت کالاسیس هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏شود. در حال حاضر هیچ مبلغی به عنوان کارمزد پرداخت اینترنتی از مشتری دربافت نمی گردد.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران میشود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت کالاسیس میتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین و سینا امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده میشود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع میشوید:

آ) شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏ها، بر روی کارت درج شده است.

ب) رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‏های خود پرداز وارد میکنید، تفاوت دارد. برخی از بانکها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل میدهند، اما کارت بیشتر بانک‏ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

پ) کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارتهای بانکی درج میشود و بهعنوان یک کد امنیتی در پرداختهای اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت بانک‏های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

ت) تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارتهای بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

2- پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه میشود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، کالاسیس این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران باشد و یا اینکه مشتری روش پرداخت در محل را انتخاب نموده باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به مامور حمل پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارشهایی که از طریق باربری ارسال میشوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

3- پرداخت کارت به کارت یا واریز نقدی وجه در بانک

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی کالاسیس (روش 1) را ندارند میتوانند وجه سفارش خود را به شماره کارتهای قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت میتوان از دستگاه های ATM (عابر بانک)، بعضی از دستگاههای POS (کارت خوان)، نرم افزارهای همراه بانک (خدمات موبایل بانک) و پنل بانکداری اینترنتی بانکها و پرداخت از طریق کدهای USSD استفاده کرد.

ممکن است این روش شامل اخذ مبلغی به عنوان کارمزد انتقال وجه از طرف بانک مبدا گردد.

لازم به ذکر است، پس از پرداخت از این طریق، باید نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایید. مبلغ ذکر شده پس از تایید واحد حسابداری، به حساب شما منظور خواهد شد.

با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت کالاسیس به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسانتر و سریعتر است و کالاسیس پیشنهاد میکند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره کارت 5164-3813-2910-5022 بانک پاسارگاد به نام خانم فاطمه افراسیابی

شماره حساب 1-11228486-8000-339 بانک پاسارگاد به نام خانم فاطمه افراسیابی

شماره حساب شبا IR160570033980011228486101 بانک پاسارگاد به نام خانم فاطمه افراسیابی

شماره کارت 9520-2057-3378-6104 بانک ملت به نام خانم فاطمه افراسیابی

شماره حساب 5710362352 بانک ملت به نام خانم فاطمه افراسیابی

شماره شبا IR040120020000005710362352 بانک ملت به نام خانم فاطمه افراسیابی

نکات:

- تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- به مشتریان محترم توصیه میشود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

- سفارشهایی که از طریق باربری ارسال میشوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- در صورت استفاده از روش "پرداخت کارت به کارت یا واریز نقدی وجه در بانک" (روش 3)، مشتری حتما باید نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایید تا مبلغ ذکر شده پس از تایید واحد حسابداری، به حساب آن منظور گردد.